Језик:

Region:

Ер Србија поново покреће летове до Азурне обале

10 July 2020

Ер Србија ће 12. јула поново успоставити авио-саобраћај на сезонској линији Београд – Ница. Национална авио-компанија је летове до једног од најпознатијих туристичких места на Азурној обали успоставила у јуну 2019. године. Захваљујући директном лету Ер Србије, до француске ривијере са прелепим плажама, медитеранским специјалитетима и богатим ноћним и културним животом може се стићи за око два сата.

"Веома смо задовољни што поново повезујемо Београд са Ницом, дестинацијом која је од самог почетка веома популарна међу нашим путницима. Радује нас што им сада поново пружамо прилику да свој заслужени и дуго очекивани одмор проведу уживајући у лепотама Азурне обале", изјавио је Јиржи Марек, директор за комерцијалу и стратегију Ер Србије.

Национални авио-превозник ће до бисера Азурне обале летети једном седмично, недељом. Када ред летења достигне пун капацитет, Ер Србија ће својим путницима омогућити добре конекције до Нице преко Београда из Атине, Букурешта, Истанбула, Подгорице, Сарајева, Скопља, Софије, Солуна, Тиране и Тивта.

Претрага

Подели

Регистрација

Повољније до резервације уз онлајн профил! Региструј се и оствари попуст у износу од 10% на цену карте, без аеродромских такси.

Mandatory field
Mandatory field
Mandatory field
Mandatory field

Регистрација

Још неколико информација потребних за креирање профила

Лични подаци

Титула

Поље је обавезно за попуњавање
Поље је обавезно за попуњавање
Поље је обавезно за попуњавање
Поље је обавезно за попуњавање

Пол

Поље је обавезно за попуњавање

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Пријава успешна

Провери мејл јер ти ускоро стиже промо-код са попустом за твоје наредно путовање!

Заборављена лозинка

Без бриге. Само нам пошаљи свој имејл и послаћемо ти линк за креирање нове лозинке.

Mandatory field

Лозинка је ажурирана

Послали смо линк за ресетовање лозинке на Вашу мејл адресу