Jezik:

Region:

Avio inženjer

Mi smo nacionalna avio-kompanija Republike Srbije i jedna od najstarijih avio-kompanija u Evropi sa istorijom koja datira od 1927. godine. Letimo na preko 70 redovnih, sezonskih i čarter destinacija širom Evrope, Mediterana, Severne Amerike, Azije i Afrike, kako u putničkom tako i u teretnom saobraćaju. Naša flota trenutno uključuje dva širokotrupna, dvanaest uskotrupnih i šest turboelisnih aviona.

Opis posla

  • Sertifikuje sopstveni rad i rad drugih nakon verifikovanja da je posao urađen u skladu sa odobrenom podacima za održavanje aviona a u okvirima odobrenja.
  • Dužan je da obezbedi da svaki posao održavanja obavlja po najvišim standardima i u skladu sa svim relevantnim tehničkim podacima (na primer – instrukcije koje se nalaze u odobrenim dokumentima aviona)
  • Obezbeđuje maksimalnu pažnju na OTP .
  • Striktno se pridržava bezbedonosnih procedura za vreme rada u blizini aviona kako bi zaštitio sebe i druge i preventivno sprečio nanošenje štete avionu i njegovoj opremi.
  • Vrši nadzor nad tehničarima po pitanju svih aspekata servisiranja, otklanjanja kvarova i poslova održavanja na avionu.
  • Dužan je da obezbedi da se svi poslovi na održavanju dodeljenih aviona izvrše, korektno, sertifikuju i korektno upišu u dnevnike održanja.
  • Odmah raportira vođi tima održavanja kada su neophodni radovi na održavanju koji bi potencijalno mogli da prouzrokuju kašnjenje.
  • Obezbeđuje efektivan i dosledan pristup uspostavljanja, promovisanja i održavanja discipline na radnom mestu.
  • Proaktivno učestvuje u svim zdravstvenim i bezbedonosnim stvarima. Vrši procenu rizika ako je i kada je to potrebno.

Uslovi

  • Srednja stručna sprema/VKV (IV/V)
  • Najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Engleski jezik - srednje, aktivno
  • Rad na računaru (Word, Excel, Power Point, Internet)
  • Važeća dozvola inženjera za održavanje aviona/Aircraft Maintenance Engineer Licence EASA Part 66/ICAO tip II

Ako delite našu posvećenost pružanju izvrsne usluge uz demonstriranje odgovornosti i integriteta i spremni ste da prihvatite ovu priliku, ne oklevajte da se prijavite odmah. Radujemo se skorom susretu!

Neka vaši snovi dobiju krila!

Odeljenje: Tehnika

Lokacija: Beograd- aerodrom

Registracija

Povoljnije do rezervacije uz online profil! Registruj se i ostvari popust u iznosu od 10% na cenu karte, bez aerodromskih taksi.

Mandatory field

Još nekoliko informacija potrebnih za kreiranje profila

Lični podaci

Titula

Polje je obavezno za popunjavanje

Pol

form.recaptcha.message

Hvala na registraciji!

Proveri mejl jer ti uskoro stiže promo-kod sa popustom za tvoje naredno putovanje!

Zaboravljena lozinka

Bez brige. Samo nam pošalji svoj imejl i poslaćemo ti link za kreiranje nove lozinke.

Lozinka je ažurirana

Poslali smo link za resetovanje lozinke na Vašu mejl adresu